رستوران قصر منشی اصفهان

معرفی : خانه ی تاریخی قصر منشی در محله ی قصر منشی (دروازه حسن آباد)  قرار دارد. این محله در دوران پیش از اسلام از محدوده حد شهر و دروازه جنوب شرقی شهر بوده است و در دوران اسلامی در پی پیوند این مجموعه روستاها شهر اصفهان به وجود می آید.خانه تاریخی قصر منشی محل سکونت وزیر یکی از پادشاهان قاجار بوده است که پس از آن نیز در طول زمان مالکیت یکی از مراجع زمان، آقا نجفی قرار گرفت. این بنا در فهرست آثار ملی ثبت شده است و در سال 1384 به طور محدود و در سال 1394 به صورت کامل مرمت و بازسازی شد. در جزیان بازسازی قسمتهایی از بنا به طور کلی بازسازی و الحاق شده و تبدیل به هتل و رستوران شد. این بنا متعلق به اواخر صفویه و دوره قاجار می باشد.

رستوران قصر منشی اصفهان

منوی رستوران : این رستوران منویی متنوع چون آش لبو،سوپ اماج اصفهان،کله جوش ،شوربا ،آش رشته ،دلمه ، کشک بادمجون، بستنی ، خورش ماست ، فرنی ،دیس کباب،آلو اسفناج،فسنجان،مرغ،قیمه بادمجان،قرمه سبزی،قرمزه،عدس پلو،لوبیا پلو،زرشک پلو،هویج پلو،باقالی پلو،آلبالو پلو،دلمه فلفل و انواع شربت ها چون شربت لیمو ، سکنجبین،آلبالو ،شربت بیدمشک،آب هندوانه،آب طالبی را به مهمانان تور اصفهان ارائه می دهد . 

رستوران قصر منشی اصفهان

ساعت کاری رستوران : این رستوران همه روزه از ساعت 11:30 صبح الی 11:30 فعالیت خود را شروع می کند. 

موقعیت مکانی :  اصفهان، خیابان نشاط، کوچه قصر منشی غربی، هتل قصر منشی

پیشنهاد ما : این رستوران دارای محیطی سنتی می باشد که منویی متنوع با کیفیت بالایی را ارائه می دهد ، از مزایای این رستوران تهیه غذاهای از مواد اولیه تازه است . اما در بین غذاها دبس کباب را حتما امتحان نمایید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید