رستوران خوانسالار اصفهان

رستوران خوانسالار در سال 1350 در خیبان چهارباغ اصفهان افتتاح گردید این رستوران با فضای سنتی و دل انگیز ، صدای موسقی حاکم بر محیط فرهنگ غنی ایران را برای ما یادآوری می کند،تنوع غذا ،کیفیت و قیمت مناسب از ویژگی های انتخاب مسافران تور اصفهان می باشد.در این رستوران شما می توانید انواع غذاهای ایرانی و کباب های لذیذ را سفارش دهید،این رستوران تلفيقی از سنت ايرانی و تكنولوژی صنعت غذا را برايتان به ارمغان آورده و یکی از متفاوت ترین رستوران های اصفهان می باشد.

رستوران خوانسالار اصفهان

رستوران خوانسالار اصفهان

 

رستوران شب نشین اصفهان

رستوران شیک شب نشین با دکوراسیونی چینی در نزدیکی منارجنبان و کوه دیدنی آتشگاه واقع شده است ، محیط زیبا و منحصر به فرد این رستوران هر ساله تعداد زیادی از مسافران تور اصفهان را به خود جذب می کند،کلبه و آلاچیق هایی به سبک چینی، آب نمایی با طراحی کاملا حرفه ای و متفاوت و بالکنی با میز و صندلی های چوبی. همه و همه لحظات و مناظر خوبی را برای مشتریان می سازد ولی متاسفانه منوی این رستوران محدود به کباب ها می شود که همین امر موجب نارضایتی برخی از مشتریان می گردد.ساعت کاری این رستوران ظهرها از ساعت 12 الی 16 و شب ها از ساعت 19:30 الی 23:30 می باشد.

 آدرس باغ رستوران شب نشین : اصفهان، بلوارآتشگاه، بعدازکوه آتشگاه، سمت راست

رستوران شب نشین اصفهان

رستوران شب نشین اصفهان

 

 

رستوران ملل زینو اصفهان

رستوران ملل زینو یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های اصفهان می باشد که در اصفهان, خیابان حکیم نظامی, بالاتر از چهار راه شریعتی, روبروی کارواش پذیرای مهمانان و مسافران تور اصفهان از ملل های مختلف می باشد. این رستوران محبوب غذاهای 12 ملل مختلف را با طعمی بی نظیر طبخ می کند. از این رستوران از هر ملل و فرهنگی که باشید بی شک راضی بیرون می روید و مشتری رستوران ملل زینو می شوید. در سفرتان با تور اصفهان می توانید به همراه عزیزانتان برای امتحان یک طعم متفاوت و منحصر بفرد به این رستوران بروید و لحظات خوشی را سپری کنید و سفر خود را به یاد ماندنی کنید.

رستوران ملل زینو اصفهان

رستوران ژیک اصفهان

رستوران ژیک یکی از رستوران های خوب اصفهان می باشد که در خیابن استانداری, خیابان پشت مطبخ واقع شده است و آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران تور اصفهان می باشد. منوی رستوران بسیار متنوع و وسوسه انگیز می باشد و انواع غذاهای فرنگی را به بهترین نحو سرو می کند. در سفرتان به اصفهان حتما به این رستوران سر بزنید و از غذاهای خوش طعمش امتحان کنید و لذت ببرید.

رستوران ژیک اصفهان

رستوران باستانی اصفهان

رستوران باستانی اصفهان یکی از رستوران های سرشناس اصفهان می باشد که فضایی زیبا دارد اما قیمت غذاهایش نسبتا گران می باشد. این رستوران در اصفهان, میدان امام, جنب مسجد امام, ابتدای چهارسوق مقصود آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران تور اصفهان می باشد. یکی از مزیت هایی که رستوران باستانی دارد و نظر مشتریانش را جلب کرده این است که می توانند غذاهایی که در منو وجود ندارند را نیز سفارش دهند. رستوران دارای امکاناتی مانند: میز و صندلی, تخت, پذیرش سفارش, پارکسنگ و ... می باشد. در سفرتان به اصفهان امکان این را دارید تا به این رستوران رفته و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

رستوران باستانی اصفهان

رستوران باستانی اصفهان